Ετικέτες

,

Αγωνιστικές Πρωταθλήματος: ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Α’ ΦΑΣΗ
Ημερολογιακό Πρόγραμμα Πρόγραμμα Αγώνων Πρόγραμμα Αγώνων - Πίνακας Πρόγραμμα Αγώνων - Χωρίς Γήπεδα - Πίνακας
Έξοδος
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
1 ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΣΑΒ-01/02/14
15:30
ΔΓ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΄΄Ο ΗΡΑΚΛΗΣ΄΄-1
ΣΑΒ-01/02/14
20:30
ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-1
ΣΑΒ-01/02/14
13:00
ΠΕΥΚΗΣ ΚΛ. ΓΥΜΝ. ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ-1 – ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΣΑΒ-01/02/14
10:30
ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ – ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-1
ΣΑΒ-01/02/14
17:45
ΔΓ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 – ΑΠΣ ΑΘΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
2η Αγωνιστική
ΣΑΒ-08/02/14
21:00
ΔΓ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 – ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΣΑΒ-08/02/14
12:30
ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΄΄Ο ΗΡΑΚΛΗΣ΄΄-1 – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΥΡ-09/02/14
13:00
ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-1 – ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ-1
ΚΥΡ-09/02/14
17:30
ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΚΥΡ-09/02/14
15:00
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΑΠΣ ΑΘΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-1
3η Αγωνιστική
ΣΑΒ-15/02/14
20:30
ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΣΑΒ-15/02/14
13:00
ΠΕΥΚΗΣ ΚΛ. ΓΥΜΝ. ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ-1 – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΄΄Ο ΗΡΑΚΛΗΣ΄΄-1
ΣΑΒ-15/02/14
10:30
ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ – ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-1
ΚΥΡ-16/02/14
16:30
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΛ. ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-1 – ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΣΑΒ-15/02/14
15:30
ΔΓ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΠΣ ΑΘΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
4η Αγωνιστική
ΣΑΒ-22/02/14
21:00
ΔΓ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 – ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ-1
ΣΑΒ-22/02/14
15:30
ΔΓ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΣΑΒ-22/02/14
12:30
ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΄΄Ο ΗΡΑΚΛΗΣ΄΄-1 – ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΚΥΡ-23/02/14
13:00
ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-1 – ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-1
ΚΥΡ-23/02/14
15:15
ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΚΛ. ΑΠΣ ΑΘΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
5η Αγωνιστική
ΣΑΒ-08/03/14
10:30
ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΣΑΒ-08/03/14
13:00
ΠΕΥΚΗΣ ΚΛ. ΓΥΜΝ. ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ-1 – ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΚΥΡ-09/03/14
16:30
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΛ. ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-1 – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΄΄Ο ΗΡΑΚΛΗΣ΄΄-1
ΚΥΡ-09/03/14
15:15
ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-1
ΣΑΒ-08/03/14
20:30
ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΘΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
6η Αγωνιστική
ΣΑΒ-15/03/14
21:00
ΔΓ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 – ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-1
ΣΑΒ-15/03/14
15:30
ΔΓ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΣΑΒ-15/03/14
20:30
ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ-1
ΣΑΒ-15/03/14
12:30
ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΄΄Ο ΗΡΑΚΛΗΣ΄΄-1 – ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΚΥΡ-16/03/14
13:00
ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΘΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-1
7η Αγωνιστική
ΚΥΡ-23/03/14
15:15
ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΚΥΡ-23/03/14
16:30
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΛ. ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-1 – ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΣΑΒ-22/03/14
10:30
ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΥΡ-23/03/14
13:00
ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-1 – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΄΄Ο ΗΡΑΚΛΗΣ΄΄-1
ΣΑΒ-22/03/14
13:00
ΠΕΥΚΗΣ ΚΛ. ΓΥΜΝ. ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ-1 – ΑΠΣ ΑΘΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
8η Αγωνιστική
ΣΑΒ-29/03/14
17:45
ΔΓ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 – ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-1
ΣΑΒ-29/03/14
15:30
ΔΓ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΣΑΒ-29/03/14
20:30
ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-1
ΣΑΒ-29/03/14
13:00
ΠΕΥΚΗΣ ΚΛ. ΓΥΜΝ. ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ-1 – ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΣΑΒ-29/03/14
12:30
ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ ΑΠΣ ΑΘΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΄΄Ο ΗΡΑΚΛΗΣ΄΄-1
9η Αγωνιστική
ΣΑΒ-05/04/14
12:30
ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΄΄Ο ΗΡΑΚΛΗΣ΄΄-1 – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΚΥΡ-06/04/14
13:00
ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-1 – ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΚΥΡ-06/04/14
15:15
ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΚΛ. ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΥΡ-06/04/14
16:30
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΛ. ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-1 – ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ-1
ΣΑΒ-05/04/14
17:15
ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ – ΑΠΣ ΑΘΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Advertisements